Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her dilediğiniz boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha basit ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden biri de az sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden biri de az zamanda dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında dahi reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. nedeni ise umumi şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları, tabiat faktörü itibariyle kolay bir şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği süre fiyat artar ama baskı istenmez ise fiyatta azalma olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı tüketim konusunda da farklılıklar olmaktadır.

Organizasyonlarınızda veya açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, doğal koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı enfazla şekilde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza özel yer reklam eserlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar bütün şahısların dikkatini çekerek etkili bildiri için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak ova ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha çok aşırı müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın temel amaçlarından biridir. ilk olarak ölçüler ilgi edildikten sonra fiyatlandırma yapılır. bununla birlikte bu yer balonlarını sırf gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak arzuladığınız her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, şahısların merakını çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.